0
Twój koszyk

Polityka prywatności

Polityka prywatności opisuje zasady przetwarzania przez nas informacji na Twój temat, w tym danych osobowych oraz ciasteczek, czyli tzw. cookies.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące polityki prywatności sklepu lub przetwarzanych plików cookies, możesz skontaktować się z nami na adres e-mail: sklep@kartydatascience.pl

Definicje

 1. Elwira Mamczur, zwana dalej Elwirą (tak po prostu).
 2. Data Lady Elwira Mamczur, ul. Hallera 86D/17, 53-203 Wrocław, NIP8322019593, REGON 522023959, zwana dalej Najlepszą Firmą Świata.
 3. Ty zwany dalej Użytkownikiem lub Najlepszym Klientem Świata.
 4. Sklep KartyDataScience.pl, zwany dalej Najlepszym Miejscem w Internecie.

Postanowienia bardziej szczegółowe

 1. Kocham swojego męża i dzieci.
 2. Administratorem danych osobowych Najlepszych Klientów Świata zbieranych w Najlepszym Miejscu w Internecie jest Najlepsza Firma Świata, reprezentowana przez Elwirę.
 3. Dane osobowe zbierane przez Elwirę są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Rozporządzenie wymienione w punkcie 3 będzie dalej zwane RODO.

Co, jak i dlaczego zbieram?

 1. Najlepsze Miejsce w Internecie zapisuje w Twojej przeglądarce ciastka, zwane dalej Ciastkami. Służą one do prawidłowego funkcjonowania witryny.
 2. Najlepsze Miejsce w Internecie gromadzi także Twoje dane na potrzeby analityki – w szczególności adres IP, rodzaj przeglądarki, system operacyjny.
 3. Gdy wprowadzisz swoje dane podczas zakupu wtedy i tylko wtedy oddajesz mi do dyspozycji także inne swoje dane jak np. adres e-mail, imię, nazwisko i inne dane niezbędne do wystawienia faktury i realizacji zamówienia.

Jak długo przechowuję Twoje dane?

 1. Ciastka przechowuję tak długo, jak mi na to pozwolisz, czyli jeśli usuniesz je z przeglądarki, będą usunięte.
 2. Dane przechowuję tak długo, jak mi na to pozwolisz lub póki nie umrę. Dodatkowo w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji drogą mailową i wtedy przestanę je przechowywać (mniej na uwadze, że wtedy nie otrzymasz informacji o aktualizacjach).

Udostępnianie Twoich danych

 1. NIGDY i NIKOMU nie udostępnię Twojego adresu e-mail. Nawet gdybym dostała propozycję objęcia stanowiska asystenta architekta będącego laureatem Nagrody Pritzkera – nie ma szans. Nie udostępnię i już!
 2. Patrząc na powyższe tym bardziej nie udostępnię ich jakimś firmom trzecim (oprócz firm niezbędnych do obsługi sklepu i mailingu, gdzie wyślę informacje o aktualizacjach).
 3. Zbiorcze dane z Twoich ciastek widzę ja i czasami mój mąż lub dzieci jak podglądają przez ramię.
 4. Dokładam wszelkich starań, żeby Twoje dane pozostały bezpieczne.

Zarządzanie Twoimi danymi

 1. W każdej chwili masz możliwość wglądu w swoje dane zbierane na potrzeby obsługi zakupu i mailingu. Możesz je również w panelu klienta zmodyfikować. Jeśli chcesz całkowicie usunąć daj mi znać na e-mail: sklep@kartydatascience.pl i się tym zajmę.
 2. W każdej chwili masz możliwość poproszenia Twojej przeglądarki, żeby blokowała ciastka.

W sprawach nieuregulowanych niniejszą polityką… po prostu napisz mail.

Ps. za inspirację do polityki prywatności dziękuję Pawłowi Tkaczykowi